Törölt nick Creative Commons License 2018.11.21 0 0 167597

Amikor a GTS 10 XC-t vettem, akkor mindenhol 310-320e körül volt az ára. Egy helyet kivéve (árgép, árukereső, stb infót alapul véve).

 

230-240 környékén árulták, úgy emlékszem. Persze hogy basztatta a fantáziámat, majd egy százassal kevesebb, nem kérdezősködtem hát megrendeltem. És most jön az érdekesség: leadott rendelés után hív egy hölgy, a forgalmazó cégtől hogyasszondja:

 

- Jónapot kívánok, ... blabla .... de erre csak egy év garancia van, így is jó-e.

- ??? Kezét csókolom, dehát magyar (?) forgalmazó, regisztráció után, izé, kékbosch, 3 év ...

- Igen de ez "külföldről behozott" darab. (valami ilyesmi volt a lényege)

- és mondom használt, vagy ... miért ennyi az annyi?

- Nem használt, de olcsóbb forrásból szerezzük be, így tudjuk olcsóbban adni -> de így csak 1 év a gari.

 

Nem vitatkoztam vele, gondoltam ő jobban tudja és biztos így van. Lemondtam a rendelést, hisz megkérdezte így is jó-e (nem), és megrendeltem máshonnan.

Annyiból rendesek voltak hogy felhívtak, mert tudták/sejtették hogy ezen fennakadok, mint ahogy sztem más is akadt már fel, és meg akarták előzni azt, hogy 14 napon belül egyszerűen visszaküldjem, miután kiderül a "turpisság".

 

Namost akkor ez szürkeimport volt? Egyébként tökmindegy, minek is hívjuk - sztem az rohadtul nem kóser, hogy ha "legális" is, egy lényeges dologgal kevesebb a gép. Ugrik 2 év gari.

Előzmény: GPS (167590)