Törölt nick Creative Commons License 2018.11.11 0 0 64834

Köszönöm az útvonal tanácsokat, most már rendben július óta ingázok újbuda és 12. kerület között, szűk 9 km. Egész ok az egész, az autósok általában oda figyelnek, meg én sem megyek mint a hülye. A legbüdösebb mikor leérek a Döbrentei téren a Dunához, ott atom a szmog. Aztán tovább a Szent Gellért térnél a Móricz felé. Tegnap türelmetlen voltam, és beugrottam a kocsisorba ami ment előre és jobbra a hídról, hogy keresztezzem az utat a híddal szemben. Majdnem elcsaptak, vészfék az autósnak, és duda. Reflexből én is ráztam az öklöm, de én voltam a hibás. A hídról jövőnek nincs esélye hogy lásson, meg kellett volna várnom a pirosat, és beállni a bicaj felfestésbe, hogy arra megyek a köv. zöldnél. Nos, nem éri meg hogy nyersz 2-3 percet, vagy tök mindegy mennyit...

 

Amúgy 7 év Németország után nem is vészes ez az útvonal itt Budapesten, bár eddig tél nem volt, szóval kíváncsi vagyok :) De azt nem értem, ez ilyen budapesti divat ez a sok brutál villogó led elől/hátul? A bicajosok 70% -ának ilyen van, a többi meg lámpa nélkül. Vakít mindenkit, és ő sem lát semmit. Rendes lámpa nem játszik itthon??? Nyesett fény elől, hátul rendes vörös fény. 

 

ps.: maszkot tudtok ajánlani?, durva kezd lenni a köhögésem...