panareaTJ Creative Commons License 2018.11.05 0 0 57799

Szia Sanyi!

 

Fontolgatom, fontolgatom én is...

Remélem össze tudom hozni, nekem arra a napra akkor szabi kell, másképp esélytelen, és pont mivel kiderült, hogy tuti nem lesz hivatalos I100, nem terveztem be szabit aznapra (100-asok előtti pénteket mindig kiveszem, főnökség és kollégáim már tudják, csak legyintenek, hogy nem vagyok normális, és elengednek :) ) Őszintén remélem, hogy nem lesz most se gond...

 

Másik: Ha lesz hivatalos NIK40, arra mindenképpen szerettem volna menni, nem tudom, hogy lehet majd indulni, jó lenne már valami friss infó, de akkor az este 8-as indulás az kicsit necces a Dorogra érés szempontjából, ahogy magamat meg a Getét ismerem :))) meg persze erősen időjárásfüggő is a dolog...

 

Amitől még egy kicsit tartok, hogy valószínűleg én lennék a csapatban a "gyenge láncszem", nem szívesen tartanék fel senkit. Bár ha leszünk jópáran, van benne valami, amit írtál, hogy esetleg egy gyorsabb és lassabb részcsoportra oszlunk ha szükséges. Mindenesetre ha megyek, megpróbálok beleadni mindent, a tavalyi sikeres teljesítés azért csak megvolt :)

 

Szóval még alszom rá párat, de erősen tervezem... 

 

Előzmény: CsST (57783)