vasgyári capriccio Creative Commons License 2018.10.19 0 8 31634

őő bigyóra váltottam

 

keresem azt a hölgyet, lényt, aki kedves, korban hozzám illő, nem dagi, nem gebe, megértőházis( szal szeressen takarítani, mosnifőzni-vasalni nem kell!!! :)

 

ne legyen büdi a lába, az a halálom.. szép keze legyen, szép mosolya, szájszagne

 

de dohányozhat!

 

szeressen heresimogatni, nem baj ha képes a sorozatorgazmusra

 

kerek fenék-popsi előny:))

 

legyen agya b@zdmeg, nem egy biorobottal szeretnék együtt élni:))

 

imádjon!

 

Magamről röviden: sármos, mások által jóképűnek hazudott 50 éves csávó vagyok (valójában 51, de simán letagadhatok annyit)

 

fanyar, kissé nehezen befogadható humorom van, szeretek mindent szanaszéjjel hagyni, amit az előnyök közé sorolnék (mivel így pontosan nyomon lehet követni, hogy mit tevékenykedtem)

 

hűséges vagyok, de imádok flörtölni- (ezeket majd személyesen kifejteném inkább'

 

random nekiállok hol gitárt-hegedűtkardot-festményt gyártani

 

és imádom a blúz zenét

 

nem horkolok, eskü!

soha! nem büdös a lábam! háromnapos zokniban sem, ha a sors úgyhozza

 

nem pisilek a wc deszkára, mivel ezt a tevékenységet a csapban végzem el, mosással, öblítéssel egybekötve

 

mély, bűbáj hangom van, de utálok udvarolni, a névnapodat biztoselfelejtem (a többiről nem beszélve)

 

hisztis picha vagyok, ha nem kapok kellő odafigyelést- szal meg kell hallgatni minden szart, amit hablatyolok

 

rémromantikus is tudok lenni (de ritkán)

 

háát hirtelen ennyi

 

ö a mellettemnemfogszunatkozni jeligére a mélemre kérném a min fehérneműs ajánlatokat

 

kéSZcsók:)

 

bocs az elírásokért-így tudok írni