pom-pom57 Creative Commons License 2018.10.19 0 0 195939

Köszi az ajánlást ,barátkozom az órával .Tulajdonképpen  csak a versenyen érzem hiányát.Állandóan a Duna parton futok ,tudom a távot méterre pontosan.A pulzusom meg nem érdekel.Nem hiszek a zónákban így az eredményességében sem. Futottam már annyit,hogy érezzem,mikor milyen erővel megyek .Nem láttam még egyetlen profi versenyen sem ,hogy a versenyzőkön GPS lenne. Három tempóban szaladgálok. Kocogó,közepes,és teljes erővel (aminek  tempóját egy adott távon még tudok tartani).Többet nem is nagyon akarok írni a pom-pompás futásomról, mert itt a falnak is füle van.Történt ,hogy a Spar maraton váltófutása első perceiben már az időt sem mutatta az órám.A pulzusmérőm már rég bekrepált. Így fogalmam sem volt ,hogy hány km-t tettem meg.Egyedül a Margit szigeten volt kontroll tábla (32 km) .A futótársaim nagy részének szintén nem tudták,hogy hány km van már mögöttünk..Bár szinte mindenkinek a karján ott  tündökölt a méregdrága kütyű. Vagy csak nem érdekelte őket,hogy mit kérdezek.Lehet  veszek ,egy sima stopperórát 10 ezer forint körül.

 

Mindenkinek sérülésmentes jó futást kívánok,azoknak is  akik ignorálják a posztjaim.

Előzmény: Ermak (195774)