claas patrol Creative Commons License 2018.10.19 -1 0 163612

Vissza olvastam,,,, csak ne zárj be semmit  , szerintem,,, magadban (részemre bár mikor)...de...  "  -

-"Oszt én itt be is fejeztem ezt a témát, mert egyrészt unom. Másrészt elmondtam a meglátásom. Max elolvasom még a további meglátásokat.

Magam is elitélem a cselekményt.

A jogot viszont nem lehet meghágni, az kötött, és merev. X cselekmény, x következmény. X cselekmény megdől, ha nincs közvetett tárgyi, vagy személyi bizonyiték. 

Tárgyi kizárva, hacsak látlelet nem. szellemi bizonyitékhoz, pedig szükséges szembesités, vallomás minimum 2 fő részéről.

A világi nyomozás beéri kevesebbel is, 1 fő elegendő bár ebben az esetben egy tagadás, egy állitás. És max az ide vonatkoztatható közvetlen bizonyítékok.

- Kérdésem, hogy hol marad a lélek ellen tett, következménye ??.....,   legyen az presbiter..,.vagy ahogy nevezitek... öreg,vén...aggastyán... ??  Most vállalni, vagy vallani köll ebbe az egyletben...ilyenkor ??  Ez a kérdésem, és...nem több. (holnaptól pártkönyv is jöhet)...ha őszínte a válasz.  üdv.  (csak egy szerelő már ilyen)...1000-bocsi...  Tényleg ne haragudj meg, ...csak kérdés...  ??