KatiB Creative Commons License 2018.10.13 0 0 7510

Szia Moggi,

Nem jártam mostanában a forumon ezért nem tudtam válaszolni. Nem tudom aktuális-e még a kérdésed. Mi a szállásunkat a Travel House utazási irodánál foglaltuk, akik a német Dertour utazásközvetítő partnerei. Így hozzánk eljött a hotelbe az ő kinti partnerének a Masons Travel-nek az idegenvezetője. Mi náluk foglaltuk le a kirándulást. De meg lehet a Masons-t közvetlenül is keresni. Nagyon jól összeismerkedtünk azzal aki velünk volt egész nap, a saját kisbuszával mentünk, neki van saját vállalkozása, és szerződésben van a MAsons-sal. Adott egy névjegyet, hogy közvetlenül is lehet őt keresni. MEgprobálom megkeresni a névjegyét, és ha megtalálom, megírom az elérhetőségét. Nagyon korrekt volt, sok mindent megmutatott, sokat mesélt. Mi hatan voltunk és összesen 358 EUR volt az egy nap. Ebben nem volt ebéd, mi azt nem kértünk.

Voltunk egy másik kiránduláson azt még itthonról szerveztem  le a 7South irodával. Ez egy 1 napos Praslin-La Digue kirándulás volt. Repülővel mentünk át Praslinra, onnan La Digue-ra hajóval, majd vissza Praslinra és onnan kisrepülővel vissza Mahéra. Ez egy  zsufolt nap volt, reggel korán repültünk át Praslinra és este 6 körül vissza. Ez az ut is nagyon korrektül meg volt szervezve.  Pontosan jöttek értünk a hotelbe, még a kisrepülőhoz is odakisértek, Praslinon vártak, és az egész nap nagyon szuperül szervezett volt.

EGyébként mindkét iroda nagyon megbízható és korrekt szerintem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Moggi (7455)