Landsmann_ Creative Commons License 2018.10.12 0 0 185

 Én is jó ideje küszködök már ezzel a nyavalyával. A doki által felírt Voltaren az jó volt, míg szedtem, nem fájt, d eugyebár ezzel nem a problémát oldjuk meg, hanem csak a tünetet kezeljük.,Írt még fel egy kenőcsöt is, de attól 2 hét után elkezdtem vakarózni. Annak nem vettem észre hatását ezen kívül. Abba is hagytam. Vettem egy kimondottan teniszkönyökre való ortézist, meg ördögcsáklya krémmel kenem naponta 3-4 alkalommal. Azt hiszem most már mondhatom, hogy tapasztalok javulást. A megerőltetést természetesen nem bírja, de egyre rövidebb idő kell a regenerálódáshoz. Teljesen nem múlt el, de azért ezzel már el lehet lenni. Hogy az ortézis, a kenőcs, vagy a kettő együtt hat, nem tudom. Néha mikor kicsit jobban megerőltetem, rohadtul tud fájni másnap.  De már sokkal hamarabb csökken a fájdalom. Semmilyen gyógyszert vagy orvos által felkírt kenőcsöt nem használok. Ezt az ördögcsáklyát itt is írták többen meg mástól is hallottam, hogy jó dolog. Már a másdoik tubust kenem, szóval valami használ. :) Volt olyan, hogy a bal könyököm jobban fájt mint a jobb. Most ugye a bal van jobban erőltetve ha nehezebb dolgot kell megfogni. Jobbkezes vagyok, d epéldául az egeret évek óta bal kézzel használom. Az írás az jobb kézzel történik, míg esetleg át nem szokok. :) A szükség nagy úr.