afitos Creative Commons License 2018.10.06 0 0 44042

A hirdetésben korrekten leírják, hogy újrafényezett. A képeken is látszik, hogy komolyabb szétszerelés nélkül, valószínűleg a korrodált részek kivágásával, javították a karosszériát. Ilyennek látom én például a jobb és bal hátsó keréknél a sárvédőív egy részét. A beltere viszont egész szép. Ha úgy számolsz, hogy nem kell most lakatosmunkát, meg fényezési munkát végezni akkor az ár jónak is tűnhet, hiszen a kettő együtt pillanat alatt százezres tétel. Ha a megvásárlásán gondolkodsz, akkor, ha a kereskedésben végezték a karosszéria rendbetételét, akkor részletesen mutassák meg azokat a részeket, amiket kivágtak javítottak. Az autót karosszéria korrózió szempontjából nagyon alaposan át kell vizsgálni. A képek alapján csak külső fényezést kapott. Ha a motortérben első rugótornyok tetején első lámpatestek felett nem javított hólyagosodás, korrózió tapasztalható, vagy például az első szőnyegek alatt az emelőbakoknál, az ajtók belső élein, akkor én elállnék a vásárlástól, mert a most kívül szép karosszéria nagyon hamar újra beteggé válhat, félő ilyenkor, hogy az újrafényezett ajtók alja kívülről újra hólyagosodni kezd. További jellemző hely még a hátsó sárvédőívek műanyag takaróívei alatti rész melynek problémája kézzel is kitapintható, ha korróziós gond van. Amúgy én inkább gyári festésű autót keresnék, lehetőleg még a gazda, vagy családja által meghirdetve, vagy fotókkal dokumentált előzményű javított karosszériájút. Ha megveszed néhány dolgot pótolni kell, feliratok díszlécek, pedálgumi. Üdv András

Előzmény: H_Dani (44041)