Tóni bácsi Creative Commons License 2018.10.02 -3 1 163204

Lacika!

 

Elolvastam amit feltettél. Lehet, hogy figyelmetlen vagyok, de nekem csak az jött le, hogy különböző cikkek, videók, stb. megjelentetéséhez kérnek támogatást.

A topikok, vagy fórumok működtetéséről nem olvastam. Bár, nem lepne meg, ha nekünk is fizetni kellene a használatáért.

Egy méltányos összeg gondolom nem jelentene akadályt, mert hol egyikőnknek, hol másikunknak szüksége van egy kis szakmai segítségre, különböző események, túrák szervezésére, és nagyon jó, hogy ezeket itt meg tudjuk beszélni.

 

Jól írta Laci bácsi, nem kötelező mindenkinek mindenkivel személyes barátságot ápolni, elég, ha a márka szeretete összetart bennünket.

 

A moderátorok szerintem semmilyen anyagi juttatásban nem részesülnek, ők társadalmi munkában irtják a trollkodást.

 

Tudod, hogy nem a szívem csücske a motoros79, de volt egy értelmes beszólása a mínuszolgatással kapcsolatban. Nagyon igaza volt. Persze, a legjobb az lenne, ha eltörölnék ezt a baromságot, akinek baja van egy-egy hsz-szel, az szíveskedne szemtől szembe megírni mi a problémája. Vagy fogja be a száját!!!

 

Na mindegy, amíg nem tudunk konkrétumokat, addig legfeljebb csak elmeditálunk itt a lehetőségeken.

Előzmény: BLaaszloo (163193)