sennen50 Creative Commons License 2018.10.01 0 0 516

Meglepődve olvasom, hogy lejjebb milyen rosszakat írt egy hölgy Pásztor Tamás masszőr és csontkovácsról. Épp most készülök időpontot kérni. Kb. fél éve voltam nála utoljára, de ezután kéthetente el fogok járni: eldöntöttem. Jártam hozzá régen, több éve, amikor még a XIV. kerületben rendelt, a Bosnyák térhez nem túl messze. Fantasztikusan jó szerintem, már 1-2 kezeléssel csodákat tett velem, 3-4 kezelés meg hónapokra rendbe hozott. Én csak dícsérni tudom és akármikor csontkovácsra, vagy akár csak masszázsra lesz szükségem, mindig hozzá megyek, ha fogad. Kb. 5 éve voltam nála először és azóta sem felejtettem el, amikor problémám van, mindig felkeresem, de ezentúl rendszeresen el kell járnom, mert ahogyan öregszem, egyre több fájdalom jön elő imitt-amott. Nagyon jó szakember. Kicsit furcsa, de nagyon rendes és lelkiismeretes. Én nem vagyok különösebb ismerőse, mert szerencsére eddig ritkán voltak fájdalmaim és mindig csak akkor mentem pár kezelésre (és pár kezeléssel mindig tökéletesen rendbe hozott), de ajánlom mindenkinek, akinek masszőrre, vagy csontkovácsra van szüksége, mert garantáltan megszünteti a fájdalmakat. Hogy volt egy-két hozzászólás ellene, az nem hiszem, hogy probléma, hisz mindenkinek nem lehet megfelelni. Aki már millió csontkovácsnál járt és nem talált egy állandót, abban lehet a hiba, nem a csontkovácsokban.