Aszpirin Creative Commons License 2018.09.27 0 0 18656

Huhh, nem biztos, hogy amit most leírok, az segít, mert nagyon régen csináltam ilyent utoljára, akkor még iPhone 3G-m volt, az volt az első iPhone-om. Egy “nemokos” nokiából vittem át a kontaktokat, és az emlékeim szerint úgy ment, hogy használtam hozzá a számítógépemet. Emlékeim szerint lőször a regi telefon kontaktjait szinkronizáltam össze a számítógéppel, majd az iPhone-t USB-n rákötve a gépre, az iTunes segítségével szinkronizáltam át az iPhone-ra a kontaktokat. Mivel a számítógép egy iMac volt, a nokia szinkronizálása sem volt triviális feladat vele, kellett hozzá egy, a szgépre telepített program. Másrészt sajnos nem tudom, hogy az iTunes-szal való kontakt-szinkronizálás működik-e Windows-szal, illetve ha igen, akkor milyen levelezőprogtamot támogat. Ráadásul az egézs, mint írtam olyan rég volt, hogy még az is lehet, rosszul emlékszem.

De mivel eddig más válasz nem érkezett, gondoltam leírom, hátha valamennyi támpontot vagy ötletet ad, hogy hogyan próbálkozz. Bocs, ha esetleg így nem megy Nálad.

Előzmény: Etus (18652)