Psyke Creative Commons License 2018.09.25 0 0 48171

Sziasztok!

Csak most találtam erre a forumra. Egy hónapja eladtam 2002-es cliomat1,4 16v. Nagyon szerettem, 11 évig Volt nálam, de sajnos elöjött egy olyan hiba amit több szerelö is próbált csinálni de nem sikerült megjavítani. Gázpedálra egyszercsak nem reagált menet közben és a fordulat 2-3ezer között leszabályzott és müszerfalon izzításjelzö hibalámpa világított. Ez sokáig menetközben gyujtás le és vissza helyre hozta, de legvégén már ez nagyon besürüsödött és használni Sem lehetett. Cseréltek már rajta gázpedál jeladót, folytószelep vezérlöegységet takarították majd cserélték meg sok sok diagnosztika de sajna ez is kevés Volt. Már csak számítógépre tudtak tippelni de nem mertük bevállalni annak is a cseréjét mert kb az autó árát rá kellett volna költeni. Ezen felül még voltak más hibák is a szeretett autómnak mint pl váltó olajcsepegés és sok apróság. Ezért meg kellett válnom töle és új Clio kombiba vágtam. Had ne mondjam az nem lett egy jó üzlet mert elhozatal után ráköltöttem pont annyit amennyít kaptam a régiért.

Nektek is Volt olyan hibátok amit leírtam? Esetleg ti végleg metudtátok szüntetni?
Válaszotokat elöre is köszönöm.