Lilike9 Creative Commons License 2018.09.23 0 0 93947

Ez már tényleg elképesztő ami itt megy!!

Nem gondolom,hogy bárki is szerencsétlen és rosszindulatú lenne!

Annyi volt a lényeg,hogy nem akar eladni,nem akar postázni,ráadásul azt írta Ranyu ami felesleges ága van azt ő maga kigyökerezteti csemetének ezen egyszerűen nem értem mit nem lehet megérteni és elfogadni. 

Látom engem is kérdeztél, de én sem adok el sem magot sem ágat. Ha nekem is van felesleges ágam azt magam kigyökereztem és csemeteként értékesítem.

Azért soha nem metszek,hogy ágakat értékesítsek. Ebből a gondolkodásmódomból kifolyólag nem tartom magam sem irigynek sem rosszindulatúnak.

Gondold el! Ha mindenkinek csak egy ágacskát adnánk el vagy adnánk akkor nekünk mi maradna a növényből???? 

 

 

15 éve leanderezek én sem kaphatok meg mindent ahogy meglátom és megtetszik. Van amire 4-5 éve várok és még mindig sincs belőle..és nem is csinálok belőle problémát.

Jómagam lassan már ott tartok,hogy nem is teszem ki a virágok fotóit, mert csak az megy,hogy adjak el a kiszemelt fajtából egy egy tövet, ha nem adok el akkor csak egy ágacskát adjak el. Ha nem adok akkor minden szemétládának elvagyok hordva...

Sajnos az emberek erőszakosak, követelőzőek lettek! Adj Uram de azon nyomban legyen a legjobb fajtából..

De ez nem így működik!!

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (93944)