kbr00 Creative Commons License 2018.09.20 -1 0 12651

Sziasztok!

Tisztelt fórumtársak!

 

Nov. közepén indulok családommal az Atanába, és lenne pár kérdésem hozzátok, akik ismerik a dörgést. Wizzair gépen a feladott poggyászban folyadék szállítható? Az oldalukon egyértelműen nem tudtam kideríteni, csak hogy kézi poggyászban decinként.... Gondolok itt parfüm, naptej, testápoló stb. Lehet hülye kérdés, de kisgyermek is jön velük, nem akarok ott ebből gondot. Továbbá: elektromos cigaretta használható  Dubaiban? Erre sehol nem találtam választ. Atana hotelban a wellness benne van az árban? És milyen lehetőségek vannak? Kisgyermekkel melyik tengerpartot javasoljátok ahová megy shuttle bus, és összességében Dubaiban 5-6 éves gyerkőccel mit érdemes keresni? Családi programot, delfinárium, hajózás, vízipark stb. Wild wadi vagy Atlantis vízipark a jobb gyerkőcnek?  Headout-on aki foglalt jegyeket vagy programot minden rendben volt? Érdemes foglalni rajta, vagy a helyszínen is ugyan annyi a belépő mint az oldalon? Pl. aquapark vagy delfinárium. Taxisok megbízhatóak ahogy olvastam és kártya működik náluk, de javítsatok ha tévedek. Szökőkuat is szeretnénk megnézni valamelyik este, ehhez szeretnék segítséget kérni? Elvileg a Mallból lehet megközelíteni de ennyi az infóm, ha valaki tud közelebbit megköszönném, illetve mely napokon érdemes megnézni amikor nincs annyi ember? Ha egyáltalán van ilyen nap. Hirtelen kb. ennyi de biztos lesz még amit nem tudok. Előre is köszönöm!