Zegzug Creative Commons License 2018.09.19 0 0 55294

Sziasztok, nemsokára repülök Rómába, és sok sok évvel ezelőtt egy másik légitársaságos kivételtől eltekintve most repülnék először úgy, hogy nincs feladandó poggyászom.
A jelenlegi Wizz szabályok szerint mi a pontos teendőm, ill. mire számíthatok ha Priority nélkül szeretnék egy kis hátizsákot magammal vinni a fedélzetre? Hiába ingyenes, nem szívesen adnám fel, mert mindez plusz idő és macera, és ugyan a táska mérete egy kicsivel talán meghaladja a 40 × 30 × 18 cm méretet, de ha úgy pakolok, lehet egy arra szolgáló keretbe bele tudnám préselni, így akár bele is férhet ebbe a méretkorlátba. Azonban mivel ez nem 100%, és reptéren kívül nem tudom hol próbálhatnám ezt ki esetleg, a fő kérdésem az, hogy most ilyen esetben nekem a reptérre érkezve be kell állnom a poggyászfeladás sorba ahol elbíráltatnám, hogy viehetem --e a fedélzetre, vagy ezt a sort nyugodtan kihagyhatom és akkor legfeéjebb csak a Gate előtt a boardingnál szemlézik meg a hátizsákom és ott döntenek úgy, hogy nem engedik fel a gépre? A lényeg, hogy azt nem akarom, hogy valami retorzió érjen amikor már a Gate-nél vagyok. Hogy megy ez manapság?

Előzmény: Pitta2 (55234)