marcony Creative Commons License 2018.09.15 0 0 230426

A bringásnak aki főleg a közutakat használja, bizonyos fokig meg kell alkudnia azzal, hogy az autósok vegzálják.

Van olyan aki rád nyomja a kürtöt 5 méterről, egyesek leszorítóst játszanak, jártam már úgy, hogy a Szép Juhászné úton felfelé hajtva, kihajolt az anyósülésről egy vénséges szipirtyó, és szép lassan a pofámba mondta: "baszd meg a kurva  anyádat." Mindezt egy köhögő Trabantból.

Tegnap viszont egy furgonból, mindent megkaptam összességében.. Két méterről rám dudált, leszorított a padkára, és anyámat emlegette.

 

Mit ad Isten utolértem, állt az útszélen, lelassítva megnéztem a rendszámát, hogy legközelebb tudjam magam mihez tartani, és ha netán úgy adódik, ő is megtudja mi az ábra.

Amikor meglátta, hogy rendszámát vizslatom, bőgette a motort mint az állat, hogy elijesszen.

Vártam, hogy utánam jön, de azt már nem tette.

 

Mondanom sem kell, hogy egy rothadt kigyúrt náci skinhead volt, tejcsokira barnulva, gondolom  télen -nyáron strandra jár ezért a bőrszínért, de az is lehet, hogy tévedek.

 

Egyszóval, a bringásnak mindenre fel kell készülnie.

Most fontolgatom, hogy valami tisztességes megállító sprayt, nem kellene-e magamnál hordanom?

 

Mi a véleményetek?

 

Üdv:

M