stamas19762 Creative Commons License 2018.09.06 0 0 20118

Még annyi tapasztalatom volt, hogy a benzinkutaknál sok esetben nem önkiszolgáló a dolog, beállsz, mondod a csókának, hogy mennyit töltsön bele. Na és itt jön az amire figyeljetek oda, mert rábólint, hogy oké aztán simán túltolja (nem feltétlenül szándékosan, ez valszeg csak a szokásos mediterrán rugalmasság/figyelmetlenség). Én utolsó nap jártam leginkább pórul amikor kiszámoltam frankón mindent, hogy 1/4-el tudjam visszaadni a kocsit, mondtam, hogy 15 litert kérek, gyerekek kérdeztek valamit a kocsiból, mire visszanéztem már 27 liternél jártunk... Szóval nem árt résen lenni. Azért azt is hozzáteszem, hogy sehol nem tapasztaltam szándékos lehúzást. Én is belefutottam olyanba, hogy kb. a pincér addig csűrte-csavarta a szót, hogy azt hozott a végén, amit ő akart, de mindig elégedetten távoztunk. Sőt olyan is volt amikor ők szóltak, hogy ez lehet, hogy kicsit sok lesz, nyugodtan kérhetünk még bármit később is, ha még éhesek vagyunk (persze bőven elég volt amit ajánlottak). Összességében pedig nagyon barátságos, jó fej népek.  

Előzmény: anemoni (20105)