mekiland33 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 261

   Üdv mindenkinek

Még új vagyok itt! Meg szeretnék osztatni velet néhány dolgot! Nos van 1 kia magentis 2006-os 2.0 crdi!

A következő problemak voltak vele! Elsőként 3000 fordulatnal tiltót másodikként ha elérte a üzemi hőt vagy elob leállt!

A szerelő 200-500 kozot mondot árat kb annyi lesz!

Na jo persze meg a kis f......! Vettem egy obd2 el kezdtem saját szakállamra keresni a problémát! P0121 volt a hibakód! Kicsit el ástam magam benne ki derült a folyó szelep ház a bűnös! Tehát ott kezdem,le szerettem es a vastagon lerakódód koszt ki takarítottam teszem hozzá fék tisztítóval! Nos amikkor mar csili vili let vissza szereltem a helyere! Töröltem a hiba kódot es megszűnt a 3000 es fordulatszám tiltas! De még ott volt a leállás. Kicsit fórumozgattam,olvasgattam és így tovább! Kiderült a fő tengely jeladó a hibás! Rendeltem bele egyet! Sikerült azt us bele szerelnem! Indítottam es vártam ,vártam elérte a teljes uzemi hőmérsékletet de nem állt le! Kicsit el keztem kínozni de semmi az a probléma is megszűnt! Igy az egész kb 30 ezerből megúsztam az egészet! A mai napig semmi gond vele! Remélem ezzel tudtam segíteni.