19montini85 Creative Commons License 2018.08.29 -1 0 23240

Sziasztok!

 

1-2 hónapja novara néven írtam a csoportba, hogy nászútra megyünk Toszkánába. Valamiért nem tudtam/enged belépni, kellett egy új név.

Olvastam sokat a fórumot visszamenőleg. 11 napra megyünk, abban benne van az utazás is, plusz Velence, Toszkanara  8napunk lesz.

A következő programot találtam ki. Tudni kell hozzá, hogy gyerekkoromban szerelembe estem Firenzébe, és sajnos sok időbe kellett mire végül eljutok majd oda, emiatt is szeretnék kicsit több időt eltölteni ott. Elsősorban kirándulni szeretünk, a természet, a szép tájak,ismeretlen városok,falvak megismerése jobban vonz minket mint a képtárak, de pl szívesen megnéznénk történeti múzeumokat,pl Volterraban az Etruszk múzeum, tehát ilyesmikben gondolkodunk.

Így gondoltuk eltölteni a 8 napot:

1-4. nap : Firenze

1 nap, Pisa-Lucca

1 nap, Siena-San Gimignano

1 nap Chinque Terre

1 nap, Pienza-Montalcino-Montepulciano

 

És akkor kimaradt Volterre és Montereggioni, ahová szeretnék elmenni. Gondolkodtam, hogy elveszek egy napot Firenzéből és akkor látogatjuk meg ezeket a helyeket, de nem szívesen csonkítanám meg a 4 nap Firenzét.

Ti mit javasolnátok? Illetve szívesen fogadom a ti egyéb kirándulás ötleteiket. Köszönöm!