Simulacrum Creative Commons License 2018.08.28 0 0 67632

Köszönöm az információkat. Nos, mi a Mályva utca felől mentünk fel, mert ez a legrövidebb útvonal. A nyár végi időpont miatt egyetlen házban sem voltak útközben, emiatt vérebeket sem láttunk. A kilátás gyönyörű, biztos vagyok benne, hogy a legszebb kilátások egyike ez az országban. Kár lett volna erről lemondani pár ideiglenesen itt lakó miatt. Úgy gondolom 1-2 kerítés megépítésével megoldódik annak a pár nyaralónak a gondja, akiket zavar a forgalom. Mivel a másik, hosszabb irányból könnyebb és szebb a feljöveteli ösvény nem hiszem, hogy ez a legrövidebb lenne a legnépszerűbb, bár igaz, itt van az Apáti étterem, ami elég híres és sokan egy ebéd, vacsora után néznek fel gondolom a kilátóba.

A nyaralónk előtt megy el a balatoni kerékpárút, biztos vagyok benne, hogy nagyobb forgalma van egy nyár alatt, mint ennek a kilátónak. Gyaníthatóan senkit nem érdekelne, ha én jelezném, hogy zavarnak a kerékpárosok a pihenésemben, pedig egyre népszerűbbek manapság a bluetooth-os hangszórók és elég keményen nyomatják is a fiatalok kerékpározás közben a nagyobb csoportokról nem is beszélve, akik szintén nem a csöndes kerékpározás hívei.

Előzmény: Güsziológus (67630)