ombuccman Creative Commons License 2018.08.21 0 0 161902

A hétvégén az asszony erős biztatásának hatására beneveztem egy 3 napos menetre az erotikus járműre, azaz szopórollerre pattantam. Volt laminált padló lerakás egy kisszobában úgy, hogy közben sokoban-t játszottam a bútorokkal, meg nekiálltam egy 285 széles, 275 magas beépített szekrénynek. Ezzel kapcsolatban osztanék meg pár szösszenetet.

 

1. rész

Szóval kellett az asszonynak egy nagy szekrény, és tudom-tudom, hogy nem szeretjük, de idő hiánya miatt úgy gondoltam, hogy a szekrény váza bútorlap lesz, az ajtófrontok pedig lamellás fenyőajtók, a bútorfrontok pedig táblásított fenyőből lesznek. Ezt "gyorsan" össze lehet dobni, aztán majd a fenyő frontokat apránként pácolni, lakkozni (kettesével, mivel nincs több hely). Tavaly télen rendeltem egy bp-i lapszabászattól, nem a legolcsóbb, de a gugli minősítés jó, nagyon tetszett az online rendelési felület, és végül is nagyon gyorsan, korrekt minőségben levágták akkor az anyagot. Szóval tőlük rendeltem az anyagot. Mivel 50 db fölött volt az anyag (és ebben a fiókok váza nincsen benne), gyorsan kellett a kombiba bedobálni az anyagot, nem néztem meg azokat, csak otthon. Íme egy-két (rossz minőségű) fotó:

Szinte a levágott anyag felében voltak ilyenek. Rendesen kellett forgatni a lapokat, hogy ne látszódjon semmilyen hiba.

 

Ráadásul kettőre rossz élzárót tettek fel, a 0.4-es helyett 2mm-est, így azokat vihetem vissza, hogy igazítsák ki.

 

Tanulság: ???