todor12 Creative Commons License 2018.08.18 0 0 226

Igen, a 22 fok szerintem is kellemes kirandulo ido lesz :) Moszkvatol nem lesz idonk elszakadni sajnos, de en is talaltam egy erdekeset amit megneztunk volna, Monino Air Force Museum. Igen, kinek mi az eredkes, en szeretem ha a megszokott utikonyvi ajanlasokon kivul a latnivalokat felfedezni., koszonom a tippeket !!!!a Voros terenen azert remelem tudunk majd lelatok nelkul szep fotokat csinalni, a latvanyossagokhoz azonban szabad maradt az ut ugye, mert ott mindent megneznenk :) az egyetemi kilato terveben van, de azt tudod hogy lehet oda eljutni, en azt olvastam, de bovebb info nincs rola, hogy a stadiontol a " gondola-libego" a Moszkva -folyo folott pont az egeytemi kilatohoz visz. Errol tudsz valamit? egyet sajnalunk h a Bolsoj szinhazba ep evdzaras van, igy csak szinhaz korutra tudunk menni. amit meg nem tudunk eldonteni, hogy a ket bunker -Bunker 42-Sztalin Bunker- melyiket nezzuk meg. utolso nap Izmailovsky kremlin aterv, a vodka muzeummal, es a sok souvenir vasarlasaval.  ott alkudni kell, vagy fix aras minden?  azt nem tudod h a voda hazavitelere mennyi a megengedet? 1-2 uveggel hoznank :)