Szeretetláng Creative Commons License 2018.08.18 0 0 4845

Habár elő nem készítettem, nem szántottam, nem ültettem, és nem neveltem, most ne gondold azt, hogy aratok

Aki meg a szeméből néz, lássa, amit akar

Mert aki ültetett, és nevelt, az arat

Mert aki ültetett, az pontot ültetett

Hogy az igazság olyan legyen, amit kiírnak az égre

 

Mert azzal kezdted Kánában, hogy pontot tettél a mondat végére

Mi egy házasság - egy férfi és nő szellemi döntése, és közösen pecsétet raknak arra

Így egy házasságkötés jelentése szellemi

Ha pedig elhagyják a szellemit a testtért, mi jó származhat abból számukra?

És nem gondolhatjuk, hogy testtért mentél el a Kánai menyegzőre, hanem sokkal inkább, hogy tanításodat adjad a végidőkre, hogy szelídségben lehessen lezárni a régit

Házadnak adtad a tanításodat, személyesen a számukra

Mert amint borrá változtattad a vizet, úgy fog most történni, és majd megkérdezik az egyházak, mért nem kaptunk eddig ebből

És majd azt válaszolod, előttetek volt az ajtó, most elvettem tőletek azt, ami visszatartott, hogy belépjetek

Mert eljött az idő az egyházaknak, hogy azon csodálkozzanak, és azon rágódjanak, milyen kis eltérő különbségek tették a szakadást

Ha az azonosságokat nézzük, akkor tűnik fel a különbségek kicsinysége

És amint tisztul a gondolat, ahogy az alázat, és a szeretet terjeszkedik, úgy tisztul az elme

És amikor eljöhet az idő, akkor megáldod őket borral, a vizet borrá változtatod előttük

És nem fogják érteni, mi volt az a vakság, ami nem engedte nekik látni a fától az erdőt

Ezt fogod tenni, amikor beengedik, és befogadják magukhoz, az alázatot, és a szeretet

Megáldod a vizet, és borrá változik, és micsoda borrá

És megtörténik a nász, az áldásodban, bort fakasztva a vízből

Szellemben történik, alázatban, és szeretetben, túlcsorduló hálában