kulker76 Creative Commons License 2018.08.08 0 0 1141

Kedves PMesi,

 

Én 2,5 éves kisfiammal és 10 éves kislányommal utaztam.

 

A gyerekülés kötelező, ellenőrizhetik a hatóságok, bár ott tartózkodásom alatt nem láttam rendőrt :-)

 

Én előre jeleztem és kértem az autókölcsönzőtől gyerek ülést a kicsinek. A nagylánynak elfelejtettem, de olyan figyelmesek voltak hogy előre bekészítettek neki egy ülés emelőt, kérés nélkül.

 

Mindkettőt ajándékba kaptuk az autóbérléshez, nem kértek plusz pénzt érte. ( máshol úgy tudom fizetős )

 

Fontos volt számomra hogy kényelmes, biztonságos és viszonylag új autót kapjunk. ( nem mini vagy fapados kategóriát és ne bontószökevényt )

 

Így találtam a "SunTrust Rent a Car" cégre. Nem csalódtam!

Teljesen új cég, ezáltal az autóik is újak 2018-as gyártmány az összes.

Az újdonságból eredően kedvezményt is adtak.

 

Egy 2018-as, 2500km futásteljesítményű Citroen C3-at kaptunk 6 napra.

Ingyenesen kiszállították a szállodához és utolsó napon érte jöttek. Megjegyzem bárhová ingyen kiszállítják a szigeten.

 

Napi 40 Eurot kértek. 6 nap x 40 Eur = 240 Eur. Ebből kaptam 20 Eur kedvezményt, így 220-at fizettem kp-ban átvételkor.

Bankkártyát, kauciót nem kértek. Giorgos a tulaj személyesen hozta ki az autót, kedves volt, előre tájékoztatott sms-ben 

a percre pontos érkezésről. Egyenruhát viselt, minden papír előre ki volt töltve, nem rabolta az időmet, 3 perc alatt átvettem a kocsit, ami kívül belül makulátlan tiszta volt.

 

A gyerekülés és az ülés emelő is tiszta, új volt, ha jól emlékszem Recaro márkájú. Ingyen!

 

Ami fontos! Ebben az árban C.D.W. biztosítás van, aminek van önrésze, ha jól emlékszem 300 Eur káresemény esetén.

Az önrész nélküli F.D.W. 8,99 Euro plusz naponta. Én ezt nem kértem.

 

Nem szeretném őket reklámozni, de csak pozitív tapasztalatom van velük. Ha érdekel leírom elérhetőségeiket. Vannak olcsóbb autóik is.

 

Giorgos Piliaris

SunTrust Rent a Car Arkasa, Karpathos, GRPhone  (+30)22450-61213 Mobile (+30)6974611548  

http://www.suntrust.gr/

 

 

 

 

Előzmény: PMesi (1140)