hed7kandi Creative Commons License 2018.08.04 0 0 6691

Szia hm88,

 

úgy döntöttem, hogy kipróbálom a dolgot, amit irtál. Be is szereztem egy fél kilós zacskót, viszont lenne még pár kérdésem, mielőtt belevágok. Te egyből nagyobb adodgban kezdted, ha jól tudom standard körülmények között 750 mg-ot ajánlanak? Te ha jól emlékszem 12g-ot irtál és ezt növelted 18g-ig. Valóban kellhet ennyi?

Szerinted mellette megengedett pár sör vagy valamennyi alkohol, esetleg mondjuk havi 1 italozás, ha úgy van? Gondolom ez nem olyan, mint a gyógyszer, hogy mellette nem ihatsz egyáltalán és itt inkább csak annyi a mellékhatás, hogy nincs hatása? Erről esetleg tudsz valamit?

Még annyi, hogy kb meg tudnád mondani, hogy mennyi mondjuk 10g vagy 18g? Nekem ugyanis csak egy pici kis kanalacskát adtak, ami kb akkora, mint egy nagyobb méretű borsószem és ugyan van rajta egy halvány csik meg valami szám, de nem tudom belőni, hogy mennyi lehet. A zacskó alapján ebből ajánlanak 3,5 adagnyit, csak nem tudom, hogy ez-e a napi 750mg? 

Ezen kivül, ha bármi hasznos ötleted, tipped van, nyugodtan oszd meg, örömmel olvasom!

 

Köszi a segitséged!

Előzmény: hm88 (6690)