zsigusz83 Creative Commons License 2018.07.19 0 0 25038

szegek, ácskapcsok, áthidalók ~ 500e (???) nem akartam az összes motyót felsorolni a tetőhöz, de kb ennyibe került van egy 6m-es HEA gerenda a nappaliban csak az 80e a kúpcserép alá Roll-o-mat 25e stb stb

1. Az 1 milla ácsmunka az mindennel szerkezet + fedés + lambériázás (dobozolás) van 20m2 terasz is ebben.

2. Azt a villanyos csinálta,de első lépésben csak a 16-os védőcső leágazások kerültek be a kapcsoló/konnektortól a fal és a padló töréséig + 20-30cm a talajon (a teljes vízszigetelés lerakása után egyszerűbb, csak én féltem, hogy a létrával összeszaggatja) ezeket kivéste és szeggel + gipszel rögzítette, úgy ahogy a hajlása engedte. Így egy háromszög "lyuk" marad majd szigeteléskor a cső alatt, amit én kifújtam PUR-al az első sor lerakása után. Viszont rögzíteni 1m-enként dűbelekkel tette szanaszét fúrva a bitumenes lemezt :( (nem voltam ott...) ezt ne így csináljátok. 1 napig javítgattam a vízzárást folyékony fóliával ecsettel... tuti nem lesz tökéletes :( A leágazásokat 20-as védőcsővel toldotta össze, szerintem ez így jó, csak jó megtervezni/lerajzolni előre mi hol fog menni és spórolni a csövekkel + törekedni a párhuzamosságra a falakkal (pár m cső árán is), mert full szívás az első sor lépésállót leszabni és a csövek nútjait kivágni még nikecellvágóval is... Még nem ment el a kedvem, de legszivesebben vele csináltatnám azt is...

Előzmény: sylvanus67 (25036)