AtomAnti81 Creative Commons License 2018.07.15 0 0 216710

Szia, köszönöm.

Kicsit nekem ezek magasak megmondom férfiasan. De..! Ha jól gondolom csináld magad alapon vásároljam meg a szoftvert vagy az ingyenes verzió...+ vegyek egy FIAT csatlakozót amivel összekötöm a kocsit a laptopommal. Kerestem már a neten hozzávaló kábelt de nem találtam 100% olyat, illetve én tétováztam mert nem voltam meggyőződve, hogy olyan a csatlakozó tipusa mint ami az autómban van. Ha esetleg valaki rám áldozna annyi időt az értékes idejéből, hogy felvilágosít csatlakozó terén azt nagyon megköszönném.  2db csatlakozót találtunk az autóban. Az egyik a motortérben van a nagy biztosítékok mellett egy kábel végén, azt összedugtuk a FIAT csatlakozós Delphi műszerrel de nem jött létre a kapcsolat. Mondta a srác, hogy lehet a szervizkulcs kell hozzá ami persze nem volt nálam. Ott ennyiben is maradtunk akkor... Aztán hónapokkal később az anyós ülés lábterében bal lábnál a burkolat alatt találtam egy ugyan olyan csatlakozót. Lehet ami a motortérben van az nem az csak ugyan olyan? Vagy kell hozzá tényleg a szervizkulcs? Ezért nem vásároltam még ilyen szoftvert, kábelt stb-t hozzá mert sok dolog nem egyértelmű nekem. Van egy A Vectra-nk az már OBDII-es és ahhoz viszonylag könnyen tudtunk venni kábelt programot mindent...



Előre is köszönöm. 
Krisztián

Előzmény: Paco155 (216709)