Jtoti Creative Commons License 2018.07.10 0 0 28284

Szia :)

Mindenre válaszolok ami érdekel ha a levelezési címemre írhatsz, publikus, pár bejegyzéssel lejjebb már megadtam, de itt van újra melissandor@t-online.hu

A kitűzők a találkozások alkalmával, eseményekhez kapcsolódva jutottak a birtokunkba.

Így ezekhez hozzájutni így lehet! Szerencsémre nekem már sok van, ami azt jelenti elég régen

csatlakoztam az itteni társasághoz, és vettem részt a fórumos találkozókon is!

Itt talált meg bennünket a Sisi Baráti Kör akkori titkára és ajánlotta fel a csatlakozási lehetőséget

Akkor többen jelentkeztünk, én is beléptem ami életem egyik legjobb döntésének bizonyult.

Csodálatos emberekre találtam, akikkel fantasztikus élményeket éltem meg az összejöveteleken

havonta és a közös tematikus  kirándulásinkon! Ha mindez nem lenne elég a tagok maguk már önállá utakra és léptek, ki ki megtalálta az a kifejezési formát ami ezt a kultuszt egy szinttel magasabbra emelte.

A saját blogokon, írásaikon, kiállításaikkal, és előadásaikkal stb. bebizonyították a közösség ereje és támogatása és nem utolsó sorban összetartása együtt mit tud megmozgatni!

Aki "csak" itt olvasgat bennünket, sajnos már az említettek miatt kevesen, az nem érzékeli azt ami itt elindult, kiteljesedett és egy magasabb szintre is emelte ezt a kezdeményezést, mármint hogy egymásra

találjanak emberek akiket ez a téma komolyabban is érdekel!

A filmet természetesen meg a megjelenésekor láttam, meg is vettem!

Játékfilm, természetesen nem mindenben várható el hogy teljesen hiteles legyen, még dokumentum filmekben is vannak hiányosságok, vagy tévedések, ebben is...Azonban a hangulata tükrözi azt gondolom a téma komorságát, a trónörökös tragikus életének utolsó drámai szakaszát! A szereplő választás is segíti ezt még jobban alátámasztani! Találsz itt sokkal részletesebb írásokat is a témába, keress vissza! Tematikusan megteheted! 

Előzmény: Elisa22 (28283)