Daniel's Creative Commons License 2018.07.05 0 0 2310

Nem gond a vizsgadíj, a pénzel semmi baj. De nem mindenki teheti meg, azt hogy 300 km-ről felautókázzon havonta... Nincs baj a jogi részével, élménnyel tanulom, nincs baj a forgalmazási részével, csont nélkül meglett! -Repülésben is használom! Élménnyel tanultam! De, miért kell nekem, ehhez műszerésznek lennem? Jó rendben, nem tudtam felrajzolni egy feszültségosztó kapcsolást. Oké, tanultam az esetből megtanulom! De kitudja mit kér a következő vizsgán??? Hogy tanuljam meg? Nem vagyok műszerész, de buta ember sem! Szívesen beavatlak a repülés világába, megtanítom a termodinamikát, a műszerrepülést, stb. Mert ehhez értek! De nem kellett buszvezetésből levizsgáznom, ahhoz hogy pilóta engedélyt kapjak! Ez az amit el kellene fogadni, hogy fejlődött a világ! Nekem tudnom kell vezetni a repülőt, de nem kell tudnom hogyan kell felépíteni a robotpilóta moduljának panelét! Használni kell tudjam!!!!! Mi értelme van számonkérni a vizsgán olyat, amire SOHA nem lesz szükségem!? Ha követelmény is, miért kell túllihegni és emiatt buktatni, jólesik az a kis hatalom? Régen más volt igen! Kellett tudni, mint ahogy robotpilóta sem volt régen, de most van, és nem kell ismernem a régi rendszereket! Nem siránkozom, félre értés ne essék! De miért nem lehet elfogadni azt, hogy ez a világ már nem az! Miért tanulok olyat, ami nem kell, soha nem fogom alkalmazni, és emiatt bukok meg! Ezek utána  buszsofőröket tanítsuk meg a termodinamikára, hogyan számolják ki az úttest tapadási tényezőjét. Minek? Bemegyek a boltba, veszek négy dolgot, egy rádiót, egy antennát, kábelt és csatlakozót! Ennyi a matekja! Én veszek egy rádiót félmillióért, ugyan azt építsd meg a sarki elektronikai boltból bevásárolt kis dolgaidból! Mérjük be! Nemlétezik már ilyen, miért kell mégis számonkérni? Miért nem koncentrálunk a rádiózásra, forgalomból 5-10 kérdés? Vicc az egész. Miért nem műszakiból van 5, forgalomból 30. Kérjük azt amit kell. De mindegy is. A végén is elmondom, nem rinya! Észrevétel, felszólalás! Ez a baj a világgal, annak a pár embernek akinek érdeke vallja, szívatva vele azt a néhány embert akit tényleg érdekel. A szabályos rádiózást kérik ha engedélyem van, vagy azt hogyan forrasztok.... Értelmetlen.

Előzmény: XANTIi (2309)