advocatusdiaboli Creative Commons License 2018.06.21 -1 0 267442

Nem vagy egészen kerek, teljesen blőd, semmi alappal nem rendelkező, ellenben mély meggyőződést mutató állításokat teszel folyamatosan. Mint pl: "Az agnoszticizmusnak nincsen létjogosultsága, a "nem hiszek benne, de nem tudom, hogy van-e" ezek szerint sem az Isten létezése melletti, sem az Isten létezése elleni bizonyítékokat nem ismeri el " - nagyon jól mutatja ez is, hogy te magad totálisan képtelen vagy felismerni azt a TÉNYT, hogy azért nem ismeri el a tudomány (és nem az agnoszticizmus, hanem a vegytiszta tudomány) ezeket a bizonyítékokat, amelyeket te emlegetsz - MERT NINCSENEK. Semmiféle bizonyíték sincs arra, hogy Isten létezik, ugyanakkor olyan, teljesen megdönthetetlen bizonyítékunk sincs, ami alapján teljesen biztosan ki lehetne zárni valamiféle természetfeletti (nem Isten - ezt szögezzük le) létezését.

A többi egyébként olyan szintű zagyvalék, hogy csak tátogok rá... Jól mutatja, a gondolkodás milyen szűk szegletébe vagy beszorulva a hiteddel...

Itt nem én vagyok az értetlen - itt te vagy a fanatikus hívő, aki nem is látja azt meg, ami cáfolja a hitét...

Előzmény: Sharion (267439)