Törölt nick Creative Commons License 2018.06.17 -1 0 86484

Hát ilyen egész egyszerűen nincs! Tegnap délután sétálok a városba, közbe kémlelem az eget hátha látok valami szokatlant, természetesen végtelen élességre állított videókamerával, hogy azonnal felvételt készíthessek amint történés van. Na mondom épp nincs semmi az égen, akkor csinálok néhány felvételt az utcákról is, átkapcsolom automata élességállításra a kamerát. Csináltam is pár felvételt, de amikor megint felnézek, hát nem ott repül egy kis élien drón fölöttem? Ráadásul épp a nap felé haladt, tehát mire a kamerával megkerestem volna, szemmel már követni sem tudtam. Na ez volt az a pillanat, amikor iszonyatos magyar káromkodások közepette úgy vágtam földhöz a gépet, úgyhogy azonnal darabokra zúzódott a betonon. A járókelők megálltak és lestek mi törénik. Fél óra volt míg lecsillapodtam. De nem probléma veszek egy másik kamerát.

 

Ez ugyanolyan gáz volt, mint mikor néhány napja azzal a felkiáltással töröltem egy régebben letöltött programot, hogy úgyis telepítem az új verziót, tehát már nincs rá szükség. Erre kiderült, hogy az újból meg hiányzik a használati utasítás. Szintén iszonyatos káromkodások közepette tölthettem le megint a régi verziót.