Schaf Creative Commons License 2018.06.15 -1 0 73803

Az a helyzet, hogy tizensok év alatt épp eléggé elegem lett a műmájer önjelölt warezhuszárokból ahhoz, hogy (lévén a fórum szabályzat is tartalmazza) ne nagyon toleráljam őket...  főleg ne, ha még okoskodnak is, meg bizonygatják, hogy én "hogy merem feltételezni"... de többségében annyira balfaszok, hogy két mondatban elárulják magukat.
Aztán jön valaki, benyögi, hogy ilyen meg olyan baja van, mire szólnak neki, hogy kevés az infó akkor felháborodva közli, ő bizony a primo Israel X.y. verziót használja/ta de ő aztán nem warezol.. és még neki áll feljebb.

Csoda, ha előbb-utóbb nálam is elszakad a cérna? (tizen év sok idő)... és ilyenből bizony sok van...  A legjobb amelyik besétál az üzletbe, majd mikor közlöm hogy a cuccán lopott a szoftver és nem foglalkozunk vele, akkor nekiáll hőbölögni (mint ez az előző pöcs), hogy de mi is biztosan lopunk, meg felrakunk ilyen-olyan szoftvert.. és a végén még a panaszkönyvet is akarja...   Vicc...


Esetleg mielőtt hozzászólna valaki vegye már a fáradtságot, hogy elolvassa BÁRMELYIK NNG termék liszensz szerződését...  Sok meglepetés érheti. Nem is tudom van-e rajtam kivűl user aki végigolvasta. :D :D