LeggingsMan Creative Commons License 2018.06.14 -2 3 11964

2.Storym

Egyik péntek este elmentünk barátommal futni Kolesz melletti futópályára.Koleszba maradtunk azon a hétvégén mert Szombaton bent kelletünk maradni városba.Koleszból kimentünk csak pár dolgot vittünk magunkkal:Dildó,Ovszer,Síkosító,Csere nadrág.Van 2 kedvenc futónadrágunk spandex anyagból van feszül,tapad a testünkhöz.Május volt egy elég meleg este.Lefutottuk a távot és utána elkezdünk beszélgetni.Nadrág csak úgy szorította péniszét.Közelebb hajoltam hozzá és elkezdtem simogatni és lassacskán felállt.Ültünk ellöktem és rámásztam.Elkezdtem a simogatni levetettem poloját testéről a verejték csak úgy folyt.Péniszénél a nadrágot széttéptem és kibujtattam majd bekaptam a szájába az izzadt péniszét.Elkezdem szopni érzem hogy torkomat simogatja kőkemény pénisze.Közbe kiveszem és elkezdem nyalni makkját.Közbe vissza kaptam a számba egyszer csak seggemnél szét tépi nadrágot ami már locsog izzadtságtól.Kiveszem péniszét a számból majd mondom neki:
-Várj egy kicsit előveszem síkosított.(Én)

-Rendbe (Haverom)

Elővettem és bekentem vele péniszét.

Majd lassan ráültem és egyre egyre bejeb ment.

Elkezdtem rajta lovagolni közbe fogtam a mellkasát csak úgy csúszkált az izzadtságtól.

Közbe kicsit féltem hogy Futópálya közepén pucér felsőtesttel és rajtunk feszülős futónadrág és rajta lovagoltam és ne hogy valaki észre vegyen engem ez csak jobban felizgatott.Ő közbe simogatta péniszem. Egyszer csak jobban elkezdtem gyorsabban és gyorsabban lovagolni péniszén,

-Gyerünk gyorsabban,gyorsabban (Barátom)

-Okés(Közbe lihegek én)

 

Egyszer csak érzem hogy egyszer csak elönti seggemet a meleg sperma.Barátom gyors kihúzza majd elkezdi kinyalni belőlem a spermát és közbe simogatja amikor egyszer csak elélvezek én is futónadrág egy sperma.Széttéptem farkamnál és fejét megfogtam és a péniszem és beleraktam a szájába elkezdte tovább szopni és lenyalta rólam spermát.

 

 

 

Nos ha még szeretnétek storyt írjatok ide de nyugodtan írhatok emailt ha bármi kérdésetek lenne. Emailem:kissfec01@gmail.com