Geryson Creative Commons License 2018.06.13 0 0 2058

Köszönöm a képeket, nagyjából én is sejtettem (mivel nem túl sok ilyen kritika volt), hogy csak az egyik-másik "túlkritikus" személy minősítését olvashatta a nagyközönség.

 

Más:

 

Most átpártoltunk a Smiles Beach Hotelhez, mert ahogy írtam ez a "nagystrandon" van és nem a sziklás részen. Booking már nem ad oda helyeket, de Expedia még ad és meglepően jó áron (úgy, hogy ez egy viszonylag magas minősítésű hotel).

 

Viszont még a kalkulációmhoz olyat szeretnék kérdezni, hogy mit jelent az, hogy "európai kaják, európai áron". Főként az ár. Ahogy említettem a Youtube-on van fent egy Forodhani Gardens-es videó, hát a csirkecomb darabját 1.000 ft-ért adják az embernek oda (bár utána a kommentben írják, hogy ezt fele annyiért is el tudta volna vinni). Mennyi egy főétel, mondjuk ha a fiam enne egy adag sültkrumplit (ha egyáltalán van ilyen) valami hússal Nungwiban, akár a parton, akár a faluban? Vagy tenger gyümölcse valami tésztával? Esznek ők tintahalat valamilyen formában?

 

Most egyenlőre nap 100 dollárral számolok, de nem tudom elég-e. Csak a kajára, reggeli van a hotelben.

Előzmény: Donibcsi (2055)