Kiss Katalin 13 Creative Commons License 2018.06.12 0 0 2056

Sziasztok ! 

Tegnap tertunk vissza a Zanzibari kirandulasunkbol a parommal . 11 napot toltottunk a szigeten es csodas volt . Utazas elott en is atragtam magam az egesz forumon , sok segitseget is talaltam .

mi becsbol repultunk dubai atszallassal . Visszafele volt egy napunk dubaiban ugyhogy sikerult egy picit ott is korbenezni . 

Ami a hotel valasztas illeti mindenkepp Kendwat ajanlanam . mo eloszor a masik reszen foglaltunk szallast de meg idoben eszrevettem , hogy nem igazan jo valasztas volt . 

A hotel neve Kendwa Rocks hotel volt . Az ar egeszen barati volt , kicsit feltunk tole , hogy Afrikaban egy 3 csiilagos szalloda milyen is lehet . De kellemessen csalodtunk ! Tisztasag , kenyelmes szoba es gyonyoru part . Az etelekrol nem is beszelve . 

Mivel szerettunk volna tobb mindent megnezni eloszor a hoteltol kertunk segitseget . Ovtak a beach boyoktol , de masodik nap osszeismerkedtunk egy Pandu nevu uriemberrel es a tovabbi napokban mindenhova az altala intezett kirandulasokra mentunk , hozzateszem fele olyan aron mint amit a hotel ajanlott . Barmit meg szerettunk volna nezni mindent elintezett . Sot meg kulon nemet vezetot is kaptunk mivel jobban megy a nemet mint az angol . 

szoval egy tokeletes kirandulasra sikeredett .

amit esetleg ajanlani tudok , hogy dollart inkabb atvaltani az o penzukre igy sokkal konnyebb . Parszor problema volt , hogy nem tudtak visszaadni pl 100 dollarbol . Es eleg alacsony aron valtottak a schilingeg mint ahogy peldaul Stone Towban 

ha valkinek barnilyen informacio kell , szivesen segitek