musztika Creative Commons License 2018.06.07 0 1 26017

Már meg is jöttünk, de azért köszi a válaszokat:-))))

 

Tehát: SITBUS, vatikáni le-fel szálló, egyértelműen kitáblázva, egyébként is ott a céges ember.

 

6EUR egy irányba, 11EUR a ritorno. Tehát uaz, mint a neten előre megvéve.

 

Nem kell időpontra, azzal mész, amelyikkel akarsz.

 

Visszafelé ugyan késett kb. 15 percet, de bőven volt hely. Mondjuk féltem is, hogy mi van akkor, ha már a Termini-nél megtelik a busz... Rákérdezve a jegyestől, akkor mész a következővel...

 

Rómáról nem kell mesélnem, szerelem továbbra is!!!

 

Először próbáltuk a Carlo Menta-t, eddig nem is értem, hogy miért nem...

 

Pedig minden alkalommal előtte mentünk el, mondjuk mindig tömeg volt, most már 20:00 óra előtt odakeverdetünk...

 

Szerintem egy az egyben Frici Papa üzletpolitika lehet. Olcsó, finom, gyors és egész jó, mondhatni kiváló a minőség!!!

 

Szerintem átlag/2 árai vannak minimum. Pizza 3EUR-tól, és ezért 3 féle!!! A ház tésztája 5EUR, tenger gyümölcsei tészta 8EUR!!!

 

Főként a Vatikán környékén mozogtunk, az Angyalvártól pár utcára volt a szállásunk északra. Espresso szinte mindenhol 0,90 EUR, máshol 1,00 EUR, Kapucni 1,00 EUR. Ahol 1,20, vagy 1,50 volt, az már drága volt.

 

Az utcánkban kb. 10 étterem és 8 bár volt, plusz egyéb kicsi market, pizzás, stb:-)))))

 

Ma délelőtt egy olyan elegáns bárba estünk be, hogy szinte leesett az állam. Espresso: 1EUR

 

Bevándorlók: semmi különös. Árusok: csak határozottan. Tömeg: szinte mindenhol. Kosz, piszok: szinte általános.

 

Megyünk még:-))))