etomcat Creative Commons License 2018.06.04 -1 0 1941

> Nemrég vettem egy nx1100-at használtan, pár használat után észrevettem furcsa, talán inkább szoftveres gondokat: bekapcsolás után a keretrendszer nem mozdul, de az élőkép látszik; lencsét fizikailag kinyitom, szoftveresen ezt nem követi; exponalógombra és kikapcsoló gombra nem reagál;

 

Samu NX30 ugyanígy lefagy véletlenszerűen, saját Samsung márkás SD-kártyával és Sandisk Ultra 95MB/s kártyával is. Firmware tovább fejlesztést azóta lesz*-ják, hogy megjelent az NX1, aztán persze azt is árván hagyták.

 

Becsületesen a Samsung-nak visszavásárlási akciót kellene hirdetnie, én adom vissza a hulladék cuccaikat, amik miatt szégyenükben kivonultak a piacról, ők meg a pénzemet. Annyit elértek vele, hogy sem telót, sem TV-t, sem háztartási gépet, stb. tőlük többet nem veszek.

 

> Ezekre általában akksi ki-be párszor a megoldást.

 

Az az akku-fedél nem tank lánctalp anyagából van, a gyakori nyitogatástól hamarosan el fog válni a műanyag díszlemez a fémlemeztől és akkor vagy zárható vagy nem. Nekem ez szerencsére a gari idő vége előtt röviddel jött elő, kicserélték, de már az új is lazul...

Előzmény: olcsiii (1939)