Zsobacsi Creative Commons License 2018.05.30 0 0 12459

Szia! Atanában 23 óráig van vacsora. Bejelentkezéskor kell kifizetni a teljes összeget! A szálloda honlapján foglaltam, akkor semmit sem kértek, nem terheltek meg semmit sem. Azt hogy mivel fizetsz azt majd kiszámolod, mert ha van pl. 3 hónapja vett dollárod akkor azt kell átváltani, kártyával biztosan több, a bank szerintem többért váltja, mint ha itthon vennél dollárt és ott átváltanád. Pénzváltónal 1 USD kb 3,64 AED, a szállodában kb 2,47, tehát előtte válts valahol (minden metróállomáson tudsz pl.). Reptéren csak annyit amennyi a taxira kell. Óriáskerékhez (és a felhőkarcolók tövében való strandoláshoz) a Jumeriah the Walk-ra menjetek (naponta több ingyenes transzfer van a hitelből, utolsó busz vissza 17 órakor), onnan jól fogod látni és jó fotókat fogsz tudni készíteni :-)

A strandon a nyugágy+napernyő 110 AED, az horror ár, de sokan vittek a hotelből napernyőt. Szerintem helyben vették, biztos nem drága (Mall of Emirates-ben van nagy Carrefour, szintén van ingyenes járat a plázába) tuti ott vették.

Előzmény: caysee (12458)