drn72 Creative Commons License 2018.05.25 0 0 27791

Komolyan így van, az értékesítők mondták. Szlovákiában talán már le is álltak a gyártásával a szeptembertől rendelhető új ceed-et gyártják. (ha a kereskedő rosszul informált akkor bocsi a butaságokért)

 

A "nagy darabszámot" értékesítő kereskedők lehívtak a gyári készletből különböző felszereltségű (a már korábban említett "medálokból"), és különböző általuk favorizált színekből és kb azokból foglalhatsz.

Én két kereskedésnél voltam Debrecenben és Nyíregyházán. Az első körben mind a két helyszínen ugyan azok az "engedmények" voltak (metál felár elengedése, csomagtér tálca, szőnyeg garnitúra azaz a belépő "ajándékok")

Az autó katalógus ára és az országos promó kedvezmény fix, ezért egyszerűen csak a szimpátia döntött, az értékesítő személye az első benyomás alapján.

Amikor már az oldalbordámmal mentem pl színt választani, akkor jöhettek a kereskedői "gesztusok" forintosítva :-)

 

És nem csalódtam, jó volt a megérzésem....... (bár igaz, hogy nem tudhatom, hogy mi lett volna a másik helyen)

 

De az értékesítő végig korrekt volt, az átadás során is tényszerű. (most így több nap után polemizálva a gyári navigációról konkrétan emléxem, hogy az átadás során mondta, hogy ne mindig hagyatkozzak rá)

Előzmény: gyüri (27787)