metalpeget Creative Commons License 2018.05.24 0 0 27782

Igen , kb. 2-3 hete érdeklődtem már erről , de örülök hogy rájöttél és megosztottad velünk az infót. Néhány dologra menet közben (vagyis ahogy telik az idő) jön rá az ember. Például előre tudtam , hogy az elektromos kézifék nem lesz a szívem csücske (ha lehetett volna maradtam volna a hagyományosnál) , történt az első napokban , hogy beálltam a kapu elé , amíg kiszálltam kaput nyitni bekapcsoltam a kéziféket (régi kocsinál nem szoktam , de az első héten ne guruljon már ki az utcára véletlenül). Visszaülök  , elindulnék a kocsibejárón  , de nem old ki a fék, na gondoltam már el is romlott , nem hiába irtóztam tőle. Aztán még egyszer próbáltam , semmi , illetve egy kis figyelmeztető hangra lettem figyelmes : hohó ennek valami nem tetszik , nézzük csak mi lehet , persze az övet a beálláshoz nem kapcsoltam vissza (nincs ilyen ember szerintem aki visszakapcsolja) , mihelyt megtettem már ki is oldott a kézifék. Bosszantó egy dolog , aztán belenéztem a könyvébe , olvastam egy egyszerűbb módot az elindulásra , a lábfékre rálépve is ki lehet manuálisan oldani egyidejűleg a kéziféket. Aztán megszívatott még egyszer is : murvás úton parkoltam , beültem a kocsiba , pont siettem gyorsan elindulni , ekkor kaptam egy telefonhívást , elfeledkeztem persze megint a kioldásról/övről ,gyorsan próbáltam elindulni , és arra eszméltem , hogy már húzza a murván a hátsó kerék a csíkot. Vissza sírom a hagyományos kéziféket!    A friss tulajoknak írtam le a bal..szságom okulásul.

Előzmény: cápaFeri (27776)