Törölt nick Creative Commons License 2018.05.20 0 0 162927

Ó hanyfele tanclepest mutatott mar be! :)

Törzsi közösségek, varosí autonomiàk, kiralysagok, császari formak, vagy nepek szövetsége.

Hányféle erkölcsi, etikai tánclepes... mind megbukott, cagy meg fog bukni.

 

Szabadon johetett, mehetett, toborozhatott, lazithatott, sugalmazott, es öljük a földet, meg magunkat.

Evezredeken at. Az ember nem talalt nyugalmat, keptelen boldogulni, egymast csapjak be nemi haszonfert.

 

Példa. Minap felkertem egy embert rotalja meg kertem. Azt mondja 6k. Mondom rendben, gyere es csinald meg.

15cm melyen felturta es vegzwtt is. Most aszalódók a napon, hogy meglegyen csinalva rendesen. (Faradtsagos munkaval szerzem kenyerem, es a föld nem adja ki termesrt.)

Pedig ez egy kicsi falu, mindenki ismwr mindenkit, egymasra kene tamaszkodni, de szethúznak, nyereszkedni akarnak...

(Es banom is en kerhetet volna 10k is, megadom, de akkor dolgozon meg erte, azaz, huzza a gazt, hogy menjen az a kapa.)

 

Mindenhol ez van, ha nem pont ezzel, de valamivel egymast húzzák le. Estenkent szamolgatjak.. nah, ma bekerestem 20k de frankó vagyok! :)

 

Szóval aki atgondolja, az rajön, hogy az ember keptelen iranyitani csoportossan az eletét.

Ember uralkodik emberen  maga kárára.

Előzmény: Törölt nick (162923)