petrolhead Creative Commons License 2018.05.02 0 0 221810

hogy hol, azt nem tudom, megkerdezhetem, ha gondolod, asszem Bp., mert ahol en otthagytam, onnan csak elviszik/hozzak egy OT-s M3 fekei tarsasagaban, igazabol erre csaptam le, hogy megtudtam, azok is erre varnak. mert azt mar addigra tudtam, hogy nem a 'sajat' kozeli uzembe viszem, mert neha rapszodiksuan valtozik a munkajuk minosege. csak nem mindegy, hogy egy marek csavarral bohockodunk futunk neki ujra vagy 4 feknyereggel.

sorry, ha neked nem segitenek a kepek, sztem pont latszik a lenyeg, ha tudjuk mit nezunk, en is ezt mutattam mintakent...

@droszi:
ezt ugye te sem gondolod komolyan, amit irtal? :) ezer dologtol fugg, hogy mikor es mennyire vedlik le a femek a galvant, nyilvan legelso a minoseg, de pl a hohatas miatt a kipuff rogzitok is hamar odavannak. lehet hogy az elso 13 evben pl sosem volt letakaritva. off ceges autokat figyelgetem, 1-2 ev utan mar nem latsz galvant a nyergeken, pedig ujan szep volt. vagy pl: a te autod melyik orszagbol szarmazik? a kepen lathato olasz, bar sosem latott sot, de lathatoan ott is kezdi feladni a nyergeken a feluleltkezeles ...igy 30 evesen :D

Előzmény: cezet_IS (221808)