zsigusz83 Creative Commons License 2018.04.27 0 1 24837

Én úgy tudom 250000/m2 fölött járunk már a kulcsrakész házáraknál, tehát amit belinkeltél ~27 m2-es garázs alulról veri a 7 millát :( az nem 3...

 

A miénk tényleg tök egyszerű, téglalap alakú, nyeregtetős csonka-konttyal, tornácos, paraszti jellegű ház. 9,5m*18 m, a szobák és a vizesblokk egy bolyban középen folyosóval az utcafront felől, a többi egy légtér, a konyha ~10m2 a nappali hozzá ~35m2 plusz hátul egy kazánházzal. A szobák kicsik 10m2 alattiak, de nincs is szükség nagyobbra, ha megnézed a mai gyerekek szokásait, csak a szülői háló 12m2-es. Ez egy kényszer terv erre a telekre, a telek nekünk tökéletes helyen, jó tájolással, jó áron volt, csak keskeny :( így csíkházat kellet rá terveznem... Az asszony leadta a kívánalmait és én ezt gyártottam :) 

 

Az általad linkelt közel négyzet alakú tervrajzok a legjobbak minden szempontból, csak néhány módosítással olcsósítani kell :) Én biztos nem 7 millából fogok garázst építeni... és a tagoltságot is csökkenteni kellene egy egyszerű sátortetős fazonra, ha nem szeretnétek napelemet, ha igen sátortető kell esetleg konttyal, a belső elrendezés pedig ezer féle lehet a tetőszerkezet függvényében.

Előzmény: Guillaume- (24836)