oja69 Creative Commons License 2018.04.26 -5 1 11938

"59 éves leszek a naptári nyár első hónapjának végén."

A felhasználói nevemben szereplő szám a születési évem, szóval véletlen elütöttem egy számot, azaz 49 éves leszek.

 

"Alig néhány nappal a születésnapom után lesz 30 éve, hogy először találkoztunk a jelenlegi párommal, akivel nem egész negyedév alatt össze is jöttünk, és aki 11 évvel és napra pontosan 1 hónappal fiatalabb nálam."

A mondat helyesen így szól: Alig néhány nappal a születésnapom után lesz 20 éve, hogy először találkoztam a jelenlegi párommal, akivel negyedév alatt össze is jöttünk, és aki 11 évvel és napra pontosan 1 hónappal fiatalabb nálam! 

 

Mivel az első néhány mondatot már azután illesztettem be, hogy a többit már megfogalmaztam és már egy fárasztó nap után voltam, így mindenkitől elnézést kérek a két hibáért.

 

Kérném továbbra is az alaptörténettel kapcsolatos negatív és pozitív kritikákat is. A történetem folytatása ugyan fogalmazás alatt áll, de pont azért, hogy az építőjellegű kritikákat figyelembe véve tudjam beküldeni, jó lenne, hogyha valaki meg is fogalmazná, hogy miért nyomot a történetemre dislike-t. 

Előzmény: oja69 (11934)