mirla Creative Commons License 2018.04.24 0 0 19331

Hali, J.hunter.

Az én véleményem: a Lidl-nél nincs olcsóbb, többször ők voltak már a boltok közül a zöldség-gyümölcs 1. helyen díjazottak. A piaci ár lehet, néha még tőlük is olcsóbb valamennyivel, de a minőség ott biztosan nem jobb, én sose vásárolok már ott. Messze is van tőlünk, meg mindig van a zacskóban olyan, amit én magam nem tettem v. bele. Ezen kívül nem tudom, az ottani árut ki és hogyan ellenőrzi (permetszerek, penész elleni mérgek, stb.)  A boltokban erre szigorú szabályok vannak. Ezért nem veszek pl. a töröktől sem, csak ritkán, nem tudni, honnan származik és mennyi mérget eszünk meg a jól kinéző nagy szemű szőlőjével pl.

 

Minden boltban meg kell nézni a leárazott áruk miatt a blokkot (én mindig elkérem). A pénztáros ugyanis nem mindig veszi észre, és külön kell neki még egy gombot beütni, hogy a leárazott árat megkapd, egyébként a sima ár marad. Aki nem kér blokkot, nem tudja ezt leellenőrizni. Én már sokszor reklamáltam, volt olyan is nemegyszer, hogy a heti aanbieding még pénteken is   rosszul van a komputerben (aha, aha...), és olyankor ledöbbenek, hogy én voltam az első, aki ezt észrevette?!?!  Tehát az akciós termékeket is néha csak a reklámfolderben árazzák le....  Én gyakran állok a blokkommal a klantenservicenél, mivel "het klopt niet, en alle beetjes tellen mee", akkor is, ha centekről van szó.  No meg, ha nem lett volna leárazva, nem biztos, hogy megveszem, egész áron ugyanis bármikor...

Előzmény: jobHUNTER (19330)