alomhajos Creative Commons License 2018.04.23 0 0 28935

Szia Csécsé!

 

Bocs, hogy nem válaszoltam az előzőre, de húzos hetem volt, még tegnap is szőlőt metszettem, meg kukoricát is ültettem, meg le is égtem szőlőmetszés közben, amit még jól viselek, de valahogyan a mellkasom úgy égett le, mintha egy elcseszett lecsúszott melttartó lett volna rajtam, pedig esküszöm nem szoktam viselni, főleg kertészkedés közben nem... legfeljebb csak esténként felpróbálgatom titokban... habár a múltkor, az egyik barátnőm gyanút fogott, és rám telefonált, hogy nem láttam-e a melltartóját, mert miután együtt borozgattunk, azóta nem találja, na erre mondtam neki, hogy menjen ki az erkélyre, és nézzen fel két óra irányába, mert az utolsó emlékem az, hogy borozgatás közben, vihogva muskátlit ültettünk belé, majd kifeszítettük az erkély jobb felső sarka és a parabola közé... így van ez, éljen soká a genderelmélet. :o)) 

Nah, félre téve a marháskodást, az jó, hogy az MR nem mutatott ki semmi komolyat. Szerintem sem kell foglalkozni a csecsemőkori cisztával, kizárt, hogy az bármit is okozna. Ugyancsak békén kellene hagyni a homloküreget, meg az orrsövényferdülést, felejts el bármilyen felszúrást, műtétet, stb.. Nekem is van orrsövényferdülésem, és Jean Renonak is, meg rengeteg hírességnek, hidd el, ettől még rendesen kapunk levegőt az orrmányunkon.

 

Itt a lényeg a kardiológus, a fejfájás, szédülés, fáradékonyság mind erre utal, meglátjuk ő mit mond.

 

Így igaz, ezt a neurológusnénit el köll felejteni. Pont. Úgyhogy, várjuk majd a fejleményeket.

 

És köszönjük a tulipános rétet, gyönyörű hófehér... mintha csak Perwollal lenne mosva. :o))

áh.

Előzmény: csakcsendbenn (28934)