AtomAnti81 Creative Commons License 2018.04.21 0 0 216619

Sziasztok, jó reggelt.

Köszönöm a segítséget, telefonszámot és webcímet, utána járok. Eddig igyekeztem mindenből újat venni de ezt a majd 400eurot sok másra is lehetne költeni. Eddig egyszer rendeltem bontott alkatrészt hozzá azt Győr mellől postázták egy üzemanyagtankot és a műszereket bele. Ez az első Alfám, nem ismerek senkit és semmit, mit, hol tudok hozzá beszerezni, kicsit olyan sötétben tapogatós. Nagy véletlen és egy felelőtlen döntés hozománya ez az autó, amit most bevallok férfiasan, nem bántam meg az összes nyűgjével, bajával együtt imádom és szeretem, érzem magamban a kitartást, hogy hamarosan egy normális, pofás kis autót varázsolok belőle. Tavaly júliusban került hozzám és azóta gyakorlatilag szerelem mindenkét értelemben :D Útszélén vettem hozzáértés nélkül... kezdődött a rozsdás tankkal és az összemókolt üzemanyagrendszerrel, aztán 3000km után a kopogó csörgő motorral aztán motorcsere egy bontatlan olaszból behozott motorra amin kicseréltem mindent amit megbontás nélkül lehetett + új kuplung stb stb... és most jött ez aztán a következő lesz a fűtés ahol szintén valami össze van tákolva mert folyton csak meleget fúj... egyszóval míg veréb van lószar is lesz :) Eddig másfajta autóim voltak amihez mindent betudtam szerezni a car-társak, haverok, barátok által. Alfához sem horror az alkatrész árak csak a kapcsolatok hiányoznak még. 


Krisztián