Törölt nick Creative Commons License 2018.04.20 0 2 25367

Valaki kérdezte az Antinal szedését. Nem szabad megelőzésként, vagy folyamatosan szedni, mert kiirtja az egész bélflórát, és ez nagyon súlyos későbbi következményekkel járhat. Van akinek egy életre tönkreteszi az emésztését. Ha jól emlékszem 3 nap volt egy kúra, addig tartott a doboz gyógyszer is, ez alatt kb. rendbe is jöttem. Akinek nagyon súlyos volt a hasmenés, az hozzon haza is egy dobozzal, mert ha esetleg itthon kiújul, akkor az itthoni gyógyszerek általában hatástalanok. Nálunk nem lehet hivatalosan beszerezni, az EU-ban sehol nincs engedélyezve, annak ellenére, hogy francia fejlesztés (gondolom a gyarmatokra fejlesztették). A szállodában 5-6 $ lett volna egy dobozzal, a naama bay-en egy patikában kb. 2$. A borravalóról: én 1$ szoktam adni a takarítónak 3-7 naponta. Megérte, mert ugrásszerűen javult a takarítás minősége, és az 1-2 palack vizet se felejtette el naponta. 35 fokban elég kellemetlen, amikor vitatkozni kell a vízért. Ráadásul fogat mosni is csak palackos vízben ajánlott. Az étteremben is adtam a pincérnek heti 1 $-t. Ezek után amint meglátott, kérdés nélkül hozta a 2 nagy pohár sört, és amint elfogyott rögtön hozta a következőt. Kirándulások: A Naama-bay-nél az utazási irodákban nagyon olcsók 20-30 $ egy egész napos kirándulás étkezéssel együtt. A szállodákban a többszöröse. Dahab kirándulás a Blue Hole-al nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes merülni is. Tényleg rengetegen haltak meg ott, ott a sok márványtábla a sziklán, de azok általában palackkal merültek közel 100 méter körüli mélységbe, abból lettek a tragédiák, nem a cápa ette meg őket. Alkohol: Az AI általában tartalmazza, a tömény italt is. A sör egész iható, a bor kevésbé (szar). Senki ne számítson Gere Kopár, vagy Chateau Laffitte minőségre. A tömény italok koktélba elmennek, tisztán ihatatlanok. A régi magyar barna címkés barackpálinka, egy orgazmus hozzájuk képest. Mindezt nem rosszalásként írom csak hogy tudja mindenki, hogy mire számítson. Amilyen nyomottak az utazások árai, csoda hogy ezt is tudják adni. Ár-minőség viszonylatában nagyon jó Egyiptom, Az időjárás és a Vörös tenger élővilága tényleg fantasztikus.