Kataújpest Creative Commons License 2018.04.20 -1 1 508

Sziasztok sziasztok!!!

 

Remek hírekkel tudok szolgálni Minden kedves olvasónak,akinek bármi nemű derék fájdalma van,mint nekem VOLT!!!

 

Érmelléki Attila kezelt ma délelőtt,mint ígértem dokumentálom a történéseket!!:))

 

Megérkeztem a Rendelőbe,mellékelem a helyszínt:http://csontkovacsati.com/kapcsolat/

 

Nos,betessékelt,már készültem,sportmelltartó,Brigit Jones bugyi,és kezdtük is!!:))

A masszázságyon,ami precízen törcsivel volt leterítve háton fekve helyezkedtem el,és a combcsontok lazító kimozgató fogásaival kezdte,majd felálltam,háttal Atinak,és érdekes egy egy mozdulatos lumbális kimozgatás vette kezdetét,mindkét irányból,azaz,jobb és bal emeléses technika!Persze dió héjban elmondtam érkezésemkor,mi hol fáj,mit mutatott az MR lelet egyszerűsítve,és tudta mit hogy kell a helyére tenni!!/4-es,5ös.ös ágyéki csigolya elcsúszásom volt,rossz mozdulattól edzésen,és már körülötte csontvelő ödéma,hisz a szervezet védekezik,nyomott mindent,bizonyos mozdulatoknál,hajlásoknál fájt rendesen!/...OK...A bal oldalam,csípő tájon megadta magát,és éreztem lentről,a ropogós hangsorozatot is,hallhatóan gond volt ott,és sikerült kiszedegetni!!..nem kapkod,ezt hozzá teszem,elmond mindent,mit hogyan a levegő vételektől,a,szembecsukásig...!!Aztán egy remek üveges köpöly kezelés vette kezdetét,farrésztől,a nyakszirtekig,kb...10-15 percig voltam így hazán hason a harangokkal tarkítva,képet is csinált a beleegyezésemmel,amit meg is kaptam emailben tőle!!

Harmadik lépésként.denevérpados produkció vette kezdetét,pár percig lógtam háton fekve,majd ő mozgatott kicsit,mint a libikókát a padon,hogy beinduljon az aktív keringés,ezt is mellékelten magyarázta!!

 

Itt teljes szabadulásomat követően,guggolások,le-fel hajlások,nyújtások következtek,amiket már lazán meg tudtam akadások,nyilalások nélkül csinálni,de egy ponton még éreztem a derekamnál az akadás érzetet!Ezt jeleztem,megint az érdekel emelő mozdulat neki háttal,és lám,egyet még a szorult csigolya pattant,megadta magát a természetnek,megszabadultam a gyötrelmemtől!!..azért még hajolgattam,leültem,tavaszi hacuka visszavesz,és ücsörögtem vagy 5 percet,hogy minden rendben e!!Naná!!!egy órát voltam ott nála,profi az emberünk,nekem bevált!!!

 

Nagyon szépen köszönöm,és Ati,imába foglalom a neved,hogy a sok rossz vélemény után Rád találtam!!!Mindenképpen le akartam ezt írni,mert nagyon sokat segítettél,újra mehetek majd tornázni,ami az életem,még várok regenerálódom,mert hátam olyan,mint akinek  a polipok kiszívták a hátát,de nagyon jól esett,az emberség,a sok rizsa nélküli útmutatás,nekem is ez egyenes beszéd a kenyerem!!:))

 

Juhéj!!!és tényleg az!!!Isten az ember!!!Bármi nemű gerinc bajom lesz,egyenes út fog hozzá vezetni,vége a kísérletezésnek,a,pénz szórásnak!!Egy gyógyuló nő vagyok,pozitív hozzáállással,megszűnt a kín,a rossz érzés,a fájdalom,mert helyére került,amit 5-en nem tudtak előtte kezelni,csak a bőrt húzták le rólam!!

 

Szép napot Nektek!! Én ajánlom őt saját tapasztalatom után!!!

 

Üdv

 

Kata